Dom ProduktyWarsztat konstrukcji stalowej

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution

Orzecznictwo
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
KAFA to profesjonalny producent stali, jakość może odpowiadać standardowi Aus. Dobra obsługa.

—— Jonathon Dunlop

Zespół inżynierów KAFA jest bardzo dobry. Ekonomiczny projekt i opłacalny plan pomaga nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dziękuję zespołowi KAFA!

—— Stephane

Współpracowaliśmy z KAFA od ponad 4 lat, dobra cena, wysoka jakość, a najważniejszy jest czas dostawy na czas. Zwłaszcza usługa rysowania rysunków warsztatowych. Mogą oni właściwie używać chińskiego materiału zamiast materiału australijskiego.

—— James

Im Online Czat teraz

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution
Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution

Duży Obraz :  Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: KAFA
Orzecznictwo: ISO 9001:2015; ISO14001:2015; ISO45001:2018
Numer modelu: KAFA-2021052
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 metrów kwadratowych
Cena: USD45~90 per square meter
Szczegóły pakowania: Nago lub zapakowane na stalowej palecie i załadowane do 40 'HQ / OT
Czas dostawy: 6 tygodni po zatwierdzeniu rysunku w sklepie
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 15 000 metrów kwadratowych miesięcznie

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution

Opis
Podanie: Warsztat stalowy Rodzaj: Sztywna rama portalowa
Standard: standard GB Materiał: Stal gatunku Q355B/Q235B
Płatew: Sekcja C / Z Stal ocynkowana (Q235) Obróbka powierzchniowa: Cynkowanie ogniowe, dwie farby podkładowe i jedna wierzchnia, DFT 70μm
Drzwi: Drzwi przesuwne/drzwi rolowane/drzwi skrzydłowe Okno: Rama ze stopu aluminium lub z tworzywa sztucznego
Projekt rysunku: AutoCAD,PKPM, struktura Tekla Żywotność: 50 lat
High Light:

Profesjonalnie zaprojektowany warsztat konstrukcji stalowych

,

warsztat konstrukcji stalowej ramy portalowej

,

budynek warsztatu stalowego ramy portalowej

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa, warsztatowa konstrukcja stalowa, kompleksowe rozwiązanie

 

Warsztat konstrukcji stalowych ram portalowych wykorzystuje prefabrykaty stalowe do tworzenia konstrukcji nośnej.Ogólnie rzecz biorąc, konstrukcja nośna nazywana jest ramą główną, która składa się z belki i słupa.Wtórny system stężeń stalowych zwykle obejmuje ściągi, usztywnienia kolan, płatwie, ściągi, usztywnienia słupów, a także stężenia poziome.Wraz z systemem dachowym, ściennym i stropowym tworzą całość budynku o konstrukcji stalowej.

 

W porównaniu z tradycyjnymi budynkami betonowymi, warsztat konstrukcji stalowych zamiast żelbetu stosuje blachy stalowe lub kształtowniki, dzięki czemu stalowa konstrukcja warsztatu charakteryzuje się znacznie wyższą wytrzymałością i lepszą odpornością na wstrząsy sejsmiczne.Ponieważ komponenty są w większości prefabrykowane w fabrykach i montowane na miejscu, czas budowy jest znacznie skrócony.Ze względu na możliwość ponownego wykorzystania stali, może znacznie zmniejszyć odpady budowlane i stać się opcją bardziej przyjazną dla środowiska.

 

   Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution 0    Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution 1
 

Specyfikacja warsztatu konstrukcji stalowych ram portalowych

 

Wymiar Długość x szerokość x wysokość okapu/wysokość kalenicy
Typ ramki Rama portalowa, rama wielopiętrowa
Główna rama Belka i kolumna H walcowana na gorąco lub spawana, stal Q355B
Elementy usztywniające Drążek, stężenie kolana, płatew, pręt zwisowy, stężenie poziome, stężenie kolumny, stal Q235B
System okładzin Blacha stalowa falista kolorowa, płyta warstwowa z wełną szklaną, wełna mineralna, izolacja PU
Akcesorium Gąsior, wykończenie, rynna, rura spustowa, świetlik, clerestory
Drzwi Brama przesuwna, brama zwijana, brama przemysłowa, brama na zawiasach
Okno okno PCV, okno aluminiowe, raster metalowy

 

Zalety stali Warsztat struktury

 

1. Łatwy w montażu

Wszystkie elementy stalowe docierające na plac budowy są prefabrykowane.Podczas procesu budowlanego prace instalacyjne muszą rozplanować każdą konstrukcję i wznieść ją zgodnie z rysunkiem instalacyjnym.

Sekwencja montażu hali warsztatu stalowego to:

Najpierw zainstaluj stalowe słupy i krzyżulce słupów oraz zamontuj belki dachowe i poziome stężenia dachu.Na koniec montuje płatwi i konstrukcję obudowy.

 

2. Rozsądny koszt:
Budynek warsztatu konstrukcji stalowej jest lekki, co zmniejsza podstawowe koszty, a szybkość budowy jest szybka.Można go jak najszybciej ukończyć i wprowadzić do produkcji.Ogólne korzyści ekonomiczne są znacznie lepsze niż w przypadku konstrukcji betonowej

 

3. Prosta konstrukcja, krótki okres budowy.
Produkcja i montaż konstrukcji stalowej zwykle wiąże się z obróbką wszystkich wymaganych elementów w fabryce, a następnie transportem na plac budowy w celu montażu.Tak więc okres budowy jest znacznie skrócony.Budynek o powierzchni 4000 metrów kwadratowych można w zasadzie zainstalować w zaledwie 40 dni.

 

4. Energooszczędny i przyjazny dla środowiska
Falista kolorowa blacha stalowa i płyty warstwowe używane w warsztacie prefabrykowanej konstrukcji stalowej są materiałami energooszczędnymi.Konstrukcja stalowa przyjmuje również suchą konstrukcję podczas procesu budowy, aby uniknąć kurzu i zanieczyszczenia środowiska spowodowanego konstrukcją betonową.

 

Ważne czynniki projektowe

 

1. Rozsądny odstęp między kolumnami

W budynkach o konstrukcji stalowej stosowane są głównie słupy stalowe o przekroju H i belki stalowe.Rozstaw słupów stalowych o przekroju H ma istotny wpływ na całkowitą ilość użytej stali i całkowity koszt.Zwykle stosujemy ekonomiczną odległość słupów od 6,8 ​​m do 9 m, w oparciu o normalne obciążenie konstrukcji.
Jeśli chodzi o projekty o specjalnych potrzebach, można je elastycznie dostosowywać.Wyznaczenie wysokości budynku powinno nie tylko spełniać wymagania urządzeń produkcyjnych i operacji produkcyjnych, ale także bardziej kompleksowo uwzględniać wysokość utrzymania.

 

2. Właściwy projekt oświetlenia i wentylacji

W miarę intensywnej produkcji w przedsiębiorstwach coraz bardziej widoczne stają się cechy przestrzeni wewnętrznych o dużej rozpiętości i dużej powierzchni.Dlatego przy projektowaniu budynków stalowych należy zwrócić uwagę na projektowanie oświetlenia i wentylacji z punktu widzenia humanizacji i oszczędzania energii.Gdy budynek warsztatu jest wysoki, otwierane okno w dolnej części bocznej ściany zewnętrznej służy jako główny wlot powietrza.Instalując wentylator dachowy, problemy z wentylacją i oświetleniem można łatwo rozwiązać, a sama obsługa jest stosunkowo prosta.

 

Różnica między budową konstrukcji stalowej i betonowy budynek

 

1.Krótki okres budowy

Pod względem cyklu budowy konstrukcja stalowa ma oczywiste zalety.Budowa budynku o konstrukcji stalowej jest bardzo szybka, ponieważ jest prefabrykowana w fabryce i montowana na placu budowy.Na miejscu należy wykonać tylko niewielkie prace spawalnicze.

 

2. Przyjazny dla środowiska!

Po przetransportowaniu na plac budowy elementy stalowe wystarczy jedynie podnieść i połączyć.Cały proces można obsługiwać bez wody.Nie ma latającego piasku i dużej ilości kurzu, co może zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska i wpływ na okolicznych mieszkańców.

 

3. Korzystny Koszt

Budynki o konstrukcji stalowej oszczędzają czas budowy i koszty pracy w porównaniu z budynkami betonowymi.Całkowity koszt budynku o konstrukcji stalowej jest w przybliżeniu o 20% ~ 30% niższy niż w przypadku tradycyjnego budynku betonowego.Co więcej, konstrukcja stalowa jest solidniejsza i trwalsza niż beton.

 

4. Waga struktury

Sama konstrukcja stalowa ma cechy lekkości.Ściany i dachyStalowa konstrukcja wykonane są z lekkich metalowych materiałów budowlanych, które są znacznie lżejsze niż ściana i dach ceglano-betonowy.

 

Zaleta KAFA:


Prawie 20-letnie doświadczenie operacyjne, KAFA zbudowała naszą reputację, z powodzeniem realizując setki projektów w kraju i za granicą.Dzięki zespołowi profesjonalnie wyszkolonych inżynierów, KAFA zawsze oferuje kompletne rozwiązania odpowiednie dla Twojego projektu z różnymi opcjami, od prostych do złożonych, w tym:
 
Prefabrykowane konstrukcje stalowe
Budynki dla przemysłu ciężkiego
Budynki dla przemysłu towarowego
Przemysłowe konstrukcje stalowe

 

Nasi doświadczeni inżynierowie detailingu zajmują się różnego rodzaju modelowaniem budynków 3D przez TEKLA Structures:

 

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution 2    Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution 3

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution 4    Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution 5


Twoja satysfakcja jest naszym głównym celem.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu!

 

Profesjonalnie zaprojektowana rama portalowa Warsztat konstrukcji stalowej One Stop Solution 6

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)