Dom

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. jest profesjonalną firmą zajmującą się konstrukcjami stalowymi, która może zapewnić kompleksowe rozwiązanie projektów konstrukcji stalowych.Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji, dostawie i montażu konstrukcji stalowej budynku.Powierzchnia użytkowa wynosi 23 000㎡, a powierzchnia warsztatu to 12 000㎡.Posiadamy linię do produkcji stali lekkiej/ciężkiej H, linię do produkcji BOX, linię do produkcji płatwi C/Z oraz różnego rodzaju maszyny do profilowania blach stalowych.Nasze produkty zostały wyeksportowane do Australii, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.Jesteśmy dumni z tego, że pomagamy naszym klientom w przekształceniu ich marzeń w rzeczywistość.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Qingdao KaFa Fabrication Co ,. Z oo powstała w 2001 roku i od blisko 20 lat zajmuje się obróbką konstrukcji stalowych, produkcją warsztatów, magazynów i innych hut. Obecnie KaFa posiada duże doświadczenie i profesjonalizm w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : KAFA

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 12000000-15000000

Rok założenia : 2001

pc Export : 70% - 80%

Skilled workers: 37

Senior engineer: 3

Engineer: 8

Project manager: 6

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty