Dom

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. to profesjonalna firma zajmująca się konstrukcjami stalowymi, która może zapewnić kompleksowe rozwiązanie projektów konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji, dostawach i montażu konstrukcji stalowej. Powierzchnia piętra wynosi 23 000, a powierzchnia warsztatu 12 000㎡. Posiadamy linię do produkcji lekkiej / ciężkiej stali H, linię produkcyjną BOX, linię do produkcji płatwi C / Z oraz różnego rodzaju maszyny do profilowania blach. Nasze produkty zostały wywiezione do Australii, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Jesteśmy dumni, że pomagamy naszym klientom urzeczywistniać ich marzenia.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Qingdao KaFa Fabrication Co ,. Z oo powstała w 2001 roku i od blisko 20 lat zajmuje się obróbką konstrukcji stalowych, produkcją warsztatów, magazynów i innych hut. Obecnie KaFa posiada duże doświadczenie i profesjonalizm w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : KAFA

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 12000000-15000000

Rok założenia : 2001

pc Export : 70% - 80%

Skilled workers: 37

Senior engineer: 3

Engineer: 8

Project manager: 6

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty