Dom ProduktyKonstrukcja konstrukcji stalowej

Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane

Orzecznictwo
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
KAFA to profesjonalny producent stali, jakość może odpowiadać standardowi Aus. Dobra obsługa.

—— Jonathon Dunlop

Zespół inżynierów KAFA jest bardzo dobry. Ekonomiczny projekt i opłacalny plan pomaga nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dziękuję zespołowi KAFA!

—— Stephane

Współpracowaliśmy z KAFA od ponad 4 lat, dobra cena, wysoka jakość, a najważniejszy jest czas dostawy na czas. Zwłaszcza usługa rysowania rysunków warsztatowych. Mogą oni właściwie używać chińskiego materiału zamiast materiału australijskiego.

—— James

Im Online Czat teraz

Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane

Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane
Well Design Industrial Steel Structure Frame Fabrication Buildings Construction
Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane

Duży Obraz :  Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: KAFA
Orzecznictwo: ISO 9001:2015; ISO14001:2015; ISO45001:2018
Numer modelu: KAFA-2022052
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 metrów kwadratowych
Cena: USD45~90 per square meter
Szczegóły pakowania: Nago lub zapakowane na stalowej palecie i załadowane do 40 'HQ / OT
Czas dostawy: 6 tygodni po zatwierdzeniu rysunku w sklepie
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 15 000 metrów kwadratowych miesięcznie

Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane

Opis
Aplikacja: Magazyn stalowy, magazyn Rodzaj: Lekka, ciężka, stalowa konstrukcja
Nazwa produktu: Dobrze zaprojektowany warsztat budowlany z prefabrykatów o wysokiej wytrzymałości Standard: Standardowy GB
Materiał: Q355B/Q235B, stal Płatew: Sekcja C / Z Stal ocynkowana (Q235)
Kolor: Opcjonalny Obróbka powierzchniowa: Cynkowanie ogniowe, dwie farby podkładowe i jedna wierzchnia, DFT 70μm
Drzwi: Drzwi przesuwne/drzwi rolowane/drzwi skrzydłowe Okno: Stop aluminium lub stal z tworzywa sztucznego
Wymiary: Wymagania klientów Projekt rysunku: AutoCAD,PKPM, struktura Tekla
Żywotność: 50 lat Zadaszenie: Panel warstwowy, pojedyncza blacha stalowa
High Light:

Przemysłowa rama konstrukcji stalowej Q235B

,

rama konstrukcji stalowej ISO14001

,

konstrukcja konstrukcji stalowej ocynkowanej sekcji C / Z

 

Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane 0

 

Dobrze zaprojektuj zastosowanie przemysłowe Konstrukcja stalowa Konstrukcja ramowa Budowa budynków

 

Wyczyść rozpiętość konstrukcji

 

Stal to niezwykle wytrzymały materiał budowlany.W przypadku stali możliwe jest wykonanie konstrukcji o jasnej rozpiętości, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby stosowania ścian nośnych ani słupów do podtrzymywania dachu – stalowa rama jest wystarczająco mocna, aby zrobić to samodzielnie.Budynki o wyraźnych rozpiętościach mogą mieć szerokość od 20 m do 60 m, bez przeszkadzających słupów.

 

A jeśli Twój budynek musi być jeszcze szerszy, możliwe jest umieszczenie centralnego słupa nośnego pośrodku budynku i uzyskanie jasnej konstrukcji rozpiętości po obu stronach tego centralnego słupa.W ten sposób budynek lub centrum dystrybucyjne o konstrukcji stalowej mogą być tak duże, jak potrzebuje firma, i zawsze można dodać kolejną rozpiętość (z kolejną kolumną środkową) do budynku, jeśli w przyszłości będzie potrzebne jeszcze więcej miejsca .

 

Budynki te mogą mieć również wysokość do 12 m, co daje jeszcze więcej miejsca na stosy palet.Konstrukcję sufitu można również zaprojektować tak, aby była bardziej obciążona, jeśli firma chce na przykład dodać system tryskaczowy obejmujący cały budynek lub suwnicę.

 

 Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane 1Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane 2

 

Konfigurowalny

 

W KAFA oferujemy konstrukcje stalowe o różnych długościach, szerokościach i wysokościach.Nasz budynek o konstrukcji stalowej można dostosować.Nasz zespół konstruktorów zajmujących się doradztwem technicznym może przygotować dla Ciebie plany.

 

Oferujemy również inne opcjonalne elementy, takie jak okna czy świetliki.

 

Nasi klienci mają również opcje dla systemów drzwiowych – takie jak drzwi uchylne, drzwi rolowane i drzwi przesuwne dostępne w różnych wysokościach i szerokościach.Oczywiście dostępne są również drzwi wejściowe.

 

Rynny i rury spustowe są opcją, ale gorąco je polecamy.Rzuty spustowe kierują wodę deszczową lub topniejący śnieg z dala od fundamentów budynku, pomagając zachować integralność fundamentów i zapobiegać powodziom.

 

  Parametry techniczne:
Wymiar Długość x szerokość x wysokość okapu, nachylenie dachu
Rodzaj

Pojedynczy stok, podwójny stok, muti-slope;

Jednoprzęsłowa, dwuprzęsłowa, wieloprzęsłowa;

Jednopiętrowe, dwupiętrowe, wielopiętrowe

Fundacja Kotwy fundamentowe betonowe i stalowe
Kolumna i belka Stal H walcowana na gorąco lub spawana Q355B, przekrój prosty lub zmienny
Orzeźwiający Stężenie X lub V lub innego typu wykonane ze stali kątowej lub pręta stalowego
płatew C lub Z Stalowy kształtownik C/Z o rozmiarze C160-300 lub Z160-300
Panel dachowy i ścienny

Pojedyncza kolorowa blacha falista;

płyta warstwowa z izolacją z EPS, wełny mineralnej, wełny szklanej lub PU

Akcesoria Półprzezroczyste pasy świetlików, wentylatory, rura spustowa, rynna, drzwi, okna itp
Obróbka powierzchniowa Malowanie lub cynkowanie ogniowe

 

Niedrogie

 

Rama o wysokiej wytrzymałości konstrukcji stalowej Konstrukcje budynków przemysłowychnależą do najtańszych budynków do wzniesienia.

 

Ponieważ wszystkie materiały budowlane są prefabrykowane, na placu budowy nie ma żadnych opóźnień.Każda część ramy idealnie do siebie pasuje, podobnie jak stalowe panele tworzące ściany i sufit.

 

Oznacza to, że postawienie budynku kosztuje mniej robocizny, a nadmiar materiału budowlanego nie musi być wywożony na wysypisko.

Sama stal jest również bardzo przystępnym cenowo materiałem budowlanym i lepszym dla środowiska.W przeciwieństwie do drewna, stal w 100% podlega recyklingowi – może być ponownie przetopiona i używana wielokrotnie bez utraty swoich właściwości.

 

Konstrukcje stalowe są zaprojektowane i zbudowane tak, aby wytrzymać silne wiatry i duże obciążenia śniegiem.Prefabrykowane elementy budynku można szybko złożyć, ale możesz mieć pewność, że nie rozłączą się łatwo, chyba że użyjesz odpowiednich narzędzi!

 

Bezpieczniej

 

Ponieważ stal jest materiałem niepalnym, stalowe hale magazynowe na sprzedaż są bezpieczniejsze niż budynki drewniane.W przypadku pożaru rama stalowa, panel ścienny i panele sufitowe nie spalą się.

 

Zawartość wnętrza magazynu może być łatwopalna i sugerujemy wykonanie sufitu magazynu prefabrykowanego lub centrum dystrybucji, aby wytrzymać dodatkowy ciężar, aby można było zainstalować system przeciwpożarowy w całym budynku.

 

Ze względu na odporność stali na ogień, firmy często otrzymują również niższe składki ubezpieczeniowe.

 

Łatwa konstrukcja

 

Wspomnieliśmy już, jak szybko można wznieść budynek z prefabrykowanej konstrukcji stalowej, co pomaga w przystępnej cenie budynku, jeśli chodzi o płacenie wykonawcom za złożenie budynku.

Ponadto materiały, które trafiają do prefabrykowanych budynków o konstrukcji stalowej, można szybko formować, ciąć i spawać, dzięki czemu wszystkie materiały budowlane można dostarczyć na plac budowy w ciągu zaledwie kilku tygodni, co również przyspiesza czas budowy.

 

Im szybciej powstanie budynek o konstrukcji stalowej, tym szybciej zacznie on być wykorzystywany zgodnie z jego przeznaczeniem i tym szybciej firma zobaczy dochód.

 

Niskie koszty utrzymania

 

Inną zaletą stali w porównaniu z drewnem jest to, że stal nie jest podatna na gnicie, pleśń ani pleśń.Nie ma potrzeby co roku wzywać osoby zajmującej się zwalczaniem szkodników, aby spryskała je – termity uważają stal za nieapetyczną.

 

Stal ocynkowana klasy handlowej również nie rdzewieje.Nasze budynki z prefabrykowanej konstrukcji stalowej na sprzedaż mają gwarancję na 25 lat.

 

Różnica KAFA

 

W KAFA jesteśmy dumni z naszego 20-letniego doświadczenia w dostarczaniu najwyższej jakości prefabrykowanych budynków o konstrukcji stalowej w branży.Nasza obsługa klienta nie ma sobie równych.Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prefabrykowanych budynków o konstrukcji stalowej lub czego się od Ciebie wymaga, jeszcze przed przybyciem materiałów budowlanych lub w trakcie budowy, chętnie na nie odpowiemy.

 

Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane 3  Dobrze zaprojektuj przemysłową konstrukcję stalową Konstrukcja szkieletowa Budynki budowlane 4

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)