Dom ProduktyWarsztat konstrukcji stalowej

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent

Orzecznictwo
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
KAFA to profesjonalny producent stali, jakość może odpowiadać standardowi Aus. Dobra obsługa.

—— Jonathon Dunlop

Zespół inżynierów KAFA jest bardzo dobry. Ekonomiczny projekt i opłacalny plan pomaga nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dziękuję zespołowi KAFA!

—— Stephane

Współpracowaliśmy z KAFA od ponad 4 lat, dobra cena, wysoka jakość, a najważniejszy jest czas dostawy na czas. Zwłaszcza usługa rysowania rysunków warsztatowych. Mogą oni właściwie używać chińskiego materiału zamiast materiału australijskiego.

—— James

Im Online Czat teraz

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent
Prefabricated Steel Structure Building High Strength Rigid Portal Frame Workshop Manufacturer
Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent

Duży Obraz :  Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: KAFA
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , ISO14001:2015
Numer modelu: KAFA-2022038
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 mkw
Cena: USD50~90/sqm
Szczegóły pakowania: Nago lub zapakowane na stalowej palecie i załadowane do 40 'HQ / OT
Czas dostawy: 6 tygodni po zatwierdzeniu rysunku w sklepie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 15000 mkw / miesiąc

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent

Opis
Materiał: Q355B, Q235B Rodzaj spawania: PIŁA, MIG
Strzałowy: Sa2.5 dla ramy głównej, St2.0 dla elementów stężających ochrona powierzchni: Cynkowanie ogniowe, farba
Oprogramowanie do projektowania: PKPM, Tekla, CAD System jakości: ISO9001:2015
High Light:

Warsztaty prefabrykowanych stalowych sztywnych ram portalowych

,

warsztaty sztywnych ram portalowych Sa2.5

,

warsztaty prefabrykowanych konstrukcji stalowych Q235B

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 0

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budynek o wysokiej wytrzymałości Sztywna rama portalowa Producent warsztatu

 

Stal konstrukcyjna jest szeroko stosowana w budownictwie stalowym z zaletą krótkiego okresu budowy i niższych kosztów całkowitych w porównaniu z tradycyjną metodą budownictwa cywilnego.Wytwarzanie konstrukcji stalowej to wieloaspektowy proces, który do pomyślnego zakończenia wymaga specjalistycznej wiedzy, umiejętności i zasobów.Aby stworzyć stalowe belki konstrukcyjne, komponenty lub sprzęt, dobry producent metalu postępuje zgodnie z określonym procesem:

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 1

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 2

 

Krok 1: Pomysł

 

Etap tworzenia pomysłów może być tak kreatywny lub standardowy, jak sobie tego życzy klient.Niezależnie od tego, czy potrzebujesz komponentów do platform, czy prostych drabin z klatkami, możemy spełnić Twoje dokładne potrzeby.

 

Krok 2: Tworzenie schematu/rysunku

 

Podczas pomysłu wysłuchamy Cię i opracujemy projekty za pomocą specjalistycznego oprogramowania inżynierskiego.Możesz przyjść z własnymi planami lub rysunkami na ten etap.Przejrzyj nasze plany, aby zweryfikować prawidłowe wymagania, zgodność kodu i specyfikacje.

 

Krok 3: Przekształć plany w rysunki warsztatowe

 

Przekształcimy plany projektu w rysunki warsztatowe do produkcji.Rysunki i plany warsztatowe będą zgodne z logistyką Twojego projektu, taką jak terminy i budżet.Rysunki warsztatowe są tym, co producent wykorzystuje do realizacji planów.

 

Krok 4: Wytnij i wywierć belki stalowe

 

Będziemy dysponować specjalnymi narzędziami, takimi jak piły, nożyce, lasery, stemple, nacięcia oraz plazmy do cięcia i wiercenia stalowych belek według planów projektu.W KAFA używamy zaawansowanego sprzętu i urządzeń do obróbki elementów stalowych.Ten zaawansowany sprzęt pozwala szybciej uzyskiwać wyniki wyższej jakości.

 

Krok 5: Wytrawianie kawałków

 

Każdy element wytrawimy unikalnym numerem części i lokalizacją tabliczki.Dzięki temu końcowy montaż na miejscu jest szybki, łatwy i dokładny, eliminując kosztowne pomyłki i opóźnienia w projekcie.

 

Krok 6: Montaż komponentów

 

Po zakończeniu cięcia i formowania elementów Twojego projektu, spawamy i montujemy elementy.Na tym etapie zespół produkcyjny sprawdzi, czy wszystkie elementy są prawidłowo złożone i pasują do specyfikacji zamówienia.

 

Krok 7: Obróbka części na zamówienie

 

Jeśli poprosisz o wykonanie niestandardowego metalu, na tym etapie stworzymy niestandardowe części.Części niestandardowe są idealne, gdy potrzebne są komponenty pasujące do określonej konstrukcji lub produktu.Możesz potrzebować niestandardowej obróbki części, jeśli standardowy wygląd lub rozmiary nie są odpowiednie dla twojego projektu, zarówno pod względem funkcji, jak i estetyki.

 

Krok 8: Kompletny montaż

 

Jeśli to możliwe, wykonamy pełny montaż Twojego projektu.W niektórych przypadkach może wystąpić częściowy montaż.Kompletny montaż zapewnia, że ​​wszystkie części zamówienia są obecne i sprawne.Zmiany na tym etapie są rzadkie i pojawiają się tylko wtedy, gdy w poprzednim kroku wystąpił błąd.

 

Krok 9: Przygotowanie do wysyłki

 

Po pomyślnym zakończeniu montażu zespół rozmontuje projekt i przygotuje komponenty do wykańczania lub bezpośredniej wysyłki.Powinniśmy to zrobić szybko i sprawnie, pakując elementy w sposób ułatwiający montaż projektu na miejscu.

 

Krok 10: Wykańczanie komponentów

 

Jeśli poprosisz o specjalną farbę, malowanie proszkowe, piaskowanie lub inne wykończenie, zastosujemy to ostatnie.Zespoły przemysłowe często wymagają pewnego wykończenia, aby zapobiec korozji.W firmie KAFA dysponujemy pomieszczeniem do malowania i najnowocześniejszą lakiernią proszkową, aby wykonać to zadanie.

 

Krok 11: Projektuj statki na miejsce

 

W tym momencie Twój projekt jest gotowy!Postępujemy zgodnie z wcześniej ustalonymi ustaleniami dotyczącymi wysyłki, wysyłając gotowe, zdemontowane komponenty bezpośrednio do lokalizacji Twojej lokalizacji.Dostarczymy szczegóły śledzenia, aby zapewnić, że Twój projekt dotrze na czas.

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 3

 

Wykonujemy różnego rodzaju elementy konstrukcji stalowych przekrojowych, w tym m.in.:

  

Spawana stal o przekroju H

Kolumna rurowa

Stal o przekroju BOX

Kolumna żelbetowa stalowa

Kolumna kratowa

Kratownica rurowa

Kratownica z belką H

Most

Element stalowy o specjalnym kształcie

 

 Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 4   Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 5

 

   Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 6   Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 7

   

 

W KAFA wierzymy, że jakość naszej pracy jest cechą definiującą nasze usługi.Jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów i usług o wyjątkowej jakości, które odzwierciedlają nasze dążenie do doskonałości na wszystkich etapach cyklu życia projektu.Wdrażamy szeroko zakrojone środki kontroli jakości, aby chronić jakość od początku do końca.Obejmuje to kontrolę wszystkich materiałów przed i po produkcji.
 

KAFA dysponuje wysoko wyszkolonym i doświadczonym profesjonalnym personelem produkcyjnym i spawalniczym, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć szeroką gamę usług produkcyjnych, w tym różnorodne profile stalowe, zaprojektowane tak, aby spełnić określone wymagania projektowe.

 

Procedura wytwarzania zazwyczaj przebiega według poniższych kroków:

  • Mierzenie, cięcie i spawanie stali

  • Umieszczenie otworów i knagów we właściwej pozycji

  • Pakowanie i ostrożne ładowanie w odpowiedniej kolejności

  • Wysyłka na miejsce budowy i montaż w razie potrzeby.

Nasza wada pracy:

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 8

 

Widok naszej fabryki:

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 9

 

Zespół techniczny:

 

Przez lata akumulacji i eksploatacji stworzyliśmy kompletny zestaw rozwiązań systemowych budynków.Wyjątkowo utalentowana kadra inżynierska KAFA zdobyła solidną reputację.Wszyscy są wykwalifikowanymi inżynierami, posiadającymi wiedzę konstrukcyjną i duże doświadczenie projektowe.Nasi inżynierowie projektanci, wykwalifikowani w zaawansowanym oprogramowaniu CAD i TEKLA, zapewnią Ci najbardziej niezawodną i ekonomiczną konstrukcję budynku.Rozważania projektowe mogą obejmować takie czynniki, jak obciążenia sejsmiczne, wiatrowe i przenoszące grunt w odniesieniu do konstrukcji wsporczych i fundamentów.W innych zastosowaniach: naddatki korozyjne, ciężar właściwy, efekt slosh i obciążenia sprzętu mogą wymagać uwzględnienia.Niezależnie od Twoich obaw, przeanalizujemy i zaprojektujemy zgodnie z Twoimi konkretnymi wymaganiami i środowiskiem.

 

Wierzymy, że technologia robi różnicę.Wykorzystując detale 3D, oprogramowanie do planowania zapotrzebowania materiałowego i sprzęt do obróbki CNC, jesteśmy w stanie szybko tworzyć dokładne rysunki, wydajnie kupować materiały i precyzyjnie przetwarzać Twoją pracę.

 

Wykorzystujemy kombinację własnych, krajowych i zagranicznych zasobów, technik i technologii, aby sprostać wymaganiom projektowym naszych klientów.Dzięki naszemu doświadczonemu i dobrze wyposażonemu zespołowi kosztorysowemu i projektowemu zapewniamy, że wszystko jest możliwe.

 

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 10    Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 11

Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 12    Prefabrykowana konstrukcja stalowa Budowa warsztatu sztywnego portalu o wysokiej wytrzymałości Producent 13

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)