Dom ProduktyWarsztat konstrukcji stalowej

Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego

Orzecznictwo
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
KAFA to profesjonalny producent stali, jakość może odpowiadać standardowi Aus. Dobra obsługa.

—— Jonathon Dunlop

Zespół inżynierów KAFA jest bardzo dobry. Ekonomiczny projekt i opłacalny plan pomaga nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dziękuję zespołowi KAFA!

—— Stephane

Współpracowaliśmy z KAFA od ponad 4 lat, dobra cena, wysoka jakość, a najważniejszy jest czas dostawy na czas. Zwłaszcza usługa rysowania rysunków warsztatowych. Mogą oni właściwie używać chińskiego materiału zamiast materiału australijskiego.

—— James

Im Online Czat teraz

Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego

Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego
Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego

Duży Obraz :  Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: KAFA
Orzecznictwo: ISO 9001:2015; ISO14001:2015; ISO45001:2018
Numer modelu: KAFA-2021028
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 metrów kwadratowych
Cena: USD45~90 per square meter
Szczegóły pakowania: W nago lub zapakowane na stalowej palecie i załadowane do 40 'HQ / OT
Czas dostawy: 6 tygodni od zatwierdzenia rysunku warsztatowego
Zasady płatności: T / T, L / C
Możliwość Supply: 15 000 metrów kwadratowych miesięcznie

Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego

Opis
Podanie: Magazyn stali, skład Rodzaj: Lekka, ciężka, stalowa konstrukcja
Nazwa produktu: Dobrze zaprojektowany warsztat budowlany z prefabrykowanych konstrukcji metalowych o wysokiej wytrzy Standard: Standard GB
Materiał: Q355B / Q235B, stal Płatew: Sekcja C / Z Stal ocynkowana (Q235)
kolor: Opcjonalny Obróbka powierzchniowa: Cynkowanie ogniowe, dwa podkłady i jedna farba nawierzchniowa, DFT 70μm
Drzwi: Drzwi przesuwne / Drzwi rolowane / Drzwi skrzydłowe Okno: Stop aluminium lub stal z tworzywa sztucznego
Wymiary: Wymagania klientów Projekt rysunku: Struktura AutoCAD, PKPM, Tekla
Żywotność: 50 lat Zadaszenie: Płyta warstwowa, pojedyncza blacha stalowa
High Light:

Warsztat prefabrykowanych konstrukcji stalowych

,

warsztat konstrukcji stalowych z ram portalowych

,

budynek warsztatu prefabrykatów z ram portalowych

 

Korzyści z budowy prefabrykatów stalowych

 

Konstrukcja Clear Span

 

Stal to niezwykle wytrzymały materiał budowlany.W przypadku stali można wykonać konstrukcję bez przęsła, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby stosowania ścian nośnych ani słupów do podtrzymywania dachu - stalowa rama jest wystarczająco mocna, aby zrobić to samodzielnie.Budynki o wyraźnej rozpiętości mogą mieć szerokość od 20 do 60 m, bez słupów, które mogłyby przeszkadzać.

 

A jeśli Twój budynek musi być jeszcze szerszy, można umieścić centralną kolumnę nośną w środku budynku i mieć konstrukcję o wyraźnej rozpiętości po obu stronach tej środkowej kolumny.W ten sposób magazyn konstrukcji stalowej lub centrum dystrybucyjne może być tak duże, jak potrzebuje tego firma, i zawsze jest możliwe dodanie kolejnego przęsła (z kolejną kolumną centralną) do budynku, jeśli w przyszłości będzie potrzebna jeszcze większa przestrzeń. .

 

Budynki te mogą również mieć wysokość do 12 m, co daje jeszcze więcej miejsca na stosy palet.Konstrukcja sufitu może być również zaprojektowana tak, aby wytrzymała większy ciężar, jeśli firma chce na przykład dodać system zraszaczy do całego budynku lub suwnicę.

 

Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego 0   Konstrukcja stalowa prefabrykowanej konstrukcji stalowej Konstrukcja budynku warsztatowego 1

 

Możliwość dostosowania

 

W KAFA oferujemy magazyny konstrukcji stalowych o różnych długościach, szerokościach i wysokościach.Nasze magazyny prefabrykatów można dostosowywać.Nasz zespół konsultantów technicznych może przygotować plany dla Ciebie.

 

Oferujemy również inne opcjonalne funkcje, takie jak okna lub świetliki.

 

Nasi klienci mają również opcje dla systemów drzwiowych - takich jak drzwi uchylne, zwijane i przesuwne dostępne w różnych wysokościach i szerokościach.Oczywiście dostępne są również drzwi wejściowe.

 

Rynny i rury spustowe są opcją, ale gorąco je polecamy.Rury spustowe kierują wodę deszczową lub roztopiony śnieg z dala od fundamentów budynku, pomagając zachować integralność fundamentu i zapobiegając powodziom.

 

  Parametry techniczne:
Wymiar Długość x szerokość x wysokość okapu, spadek dachu
Rodzaj

Pojedyncze nachylenie, podwójne nachylenie, muti-nachylenie;

Jednoprzęsłowe, dwuprzęsłowe, wieloprzęsłowe;

Pojedyncze piętro, podwójne piętro, wielopiętrowe

Fundacja Śruby fundamentowe do betonu i stali
Kolumna i belka Walcowana na gorąco lub spawana stal H Q355B, prosty przekrój lub Zmienny przekrój
Orzeźwiający Stężenie X, V lub innego typu wykonane z kątownika lub pręta stalowego
Płatwie C lub Z. Stal z profili C / Z o rozmiarze C160-300 lub Z160-300
Panel dachowy i ścienny

Pojedyncza kolorowa blacha falista;

płyta warstwowa z izolacją z EPS, wełny mineralnej, wełny szklanej lub PU

Akcesoria Półprzezroczyste pasy świetlików, wentylatory, rura spustowa, rynna, drzwi, okna itp
Obróbka powierzchniowa Malowanie lub cynkowanie ogniowe

 

Niedrogie

 

Prefabrykowane hale stalowe są jednymi z najtańszych budynków do wzniesienia.

 

Ponieważ wszystkie materiały budowlane są prefabrykowane, na placu budowy nie ma żadnych opóźnień.Każda część ramy idealnie do siebie pasuje, podobnie jak stalowe panele tworzące ściany i sufit.

 

Oznacza to, że wznoszenie budynku kosztuje mniej pracy i nie ma nadmiaru materiału budowlanego, który trzeba wywozić na wysypisko śmieci.

Sama stal jest również bardzo przystępnym materiałem budowlanym i jest korzystniejsza dla środowiska.W przeciwieństwie do drewna stal w 100% podlega recyklingowi - można ją przetapiać i wielokrotnie wykorzystywać bez utraty jakichkolwiek swoich właściwości.

 

Magazyny o konstrukcji stalowej są projektowane i budowane tak, aby wytrzymać silne wiatry i duże obciążenia śniegiem.Prefabrykowane elementy budynku można szybko złożyć, ale możesz mieć pewność, że nie rozpadną się łatwo, jeśli nie zostaną użyte odpowiednie narzędzia!

 

Bezpieczniej

 

Ponieważ stal jest materiałem niepalnym, hale magazynowe ze stali na sprzedaż są bezpieczniejsze niż budynki drewniane.W przypadku pożaru stalowa rama, panel ścienny i panele sufitowe nie spalą się.

 

Wewnętrzna zawartość magazynu może być łatwopalna, dlatego sugerujemy wykonanie sufitu magazynu prefabrykowanego lub centrum dystrybucyjnego tak, aby wytrzymywał dodatkowy ciężar, tak aby można było zainstalować system tryskaczy przeciwpożarowych w całym budynku.

 

Ze względu na odporność stali na ogień firmy często otrzymują również niższe składki ubezpieczeniowe.

 

Łatwa konstrukcja

 

Wspomnieliśmy już, jak szybko można zbudować prefabrykowane magazyny stali, co pomaga w przystępnej cenie budynku, jeśli chodzi o płacenie wykonawcom za montaż budynku.

Ponadto materiały, które trafiają do prefabrykowanych stalowych hal magazynowych, są szybkie w formowaniu, cięciu i spawaniu, dzięki czemu wszystkie materiały budowlane można dostarczyć na plac budowy w zaledwie kilka tygodni, co również przyspiesza czas budowy.

 

Im szybciej powstanie magazyn konstrukcji stalowych, tym szybciej będzie można go używać do swoich celów i tym szybciej firma zacznie przynosić dochody.

 

Niskie koszty utrzymania

 

Inną zaletą stali w porównaniu z drewnem jest to, że na stal nie ma wpływu zgnilizna, pleśń ani pleśń.Nie ma potrzeby co roku wzywać osoby zajmującej się zwalczaniem szkodników, aby je spryskała - termity uważają stal za nieapetyczną.

 

Handlowa stal ocynkowana również nie rdzewieje.Nasze stalowe prefabrykowane hale magazynowe na sprzedaż mają gwarancję 25-letniej trwałości.

 

Różnica KAFA

 

W KAFA szczycimy się 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej jakości prefabrykowanych stalowych hal magazynowych w branży.Nasza obsługa klienta nie ma sobie równych.Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prefabrykowanych budynków stalowych lub tego, czego od Ciebie oczekujemy, zanim jeszcze dotrą Twoje materiały budowlane lub w trakcie budowy, z przyjemnością na nie odpowiemy.

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)