Dom

Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki

Orzecznictwo
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
KAFA to profesjonalny producent stali, jakość może odpowiadać standardowi Aus. Dobra obsługa.

—— Jonathon Dunlop

Zespół inżynierów KAFA jest bardzo dobry. Ekonomiczny projekt i opłacalny plan pomaga nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dziękuję zespołowi KAFA!

—— Stephane

Współpracowaliśmy z KAFA od ponad 4 lat, dobra cena, wysoka jakość, a najważniejszy jest czas dostawy na czas. Zwłaszcza usługa rysowania rysunków warsztatowych. Mogą oni właściwie używać chińskiego materiału zamiast materiału australijskiego.

—— James

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Qingdao KAFA Fabrication Co., Ltd., z siedzibą w Qingdao, jest profesjonalnym producentem konstrukcji stalowych ze specjalnymi kwalifikacjami konstrukcji stalowej. KAFA specjalizuje się głównie w projektowaniu, produkcji i instalacji lekkich i ciężkich konstrukcji stalowych.


    Powierzchnia wynosi 23000㎡, a powierzchnia warsztatów 12000㎡. Posiadamy linię do produkcji stali lekkiej / ciężkiej H, linię produkcyjną BOX, linię do produkcji płatwi C / Z oraz różnego rodzaju maszyny do profilowania blach stalowych.

  • OEM / ODM

  • R & D
    Qingdao KAFA Fabrication Co Ltd Owen 8 inżynierów, jest 2 starszych inżynierów, którzy zakwalifikowali certyfikat projektanta. Dzięki wysokowydajnemu i zaawansowanemu oprogramowaniu do projektowania, takim jak PKPM, CAD i Tekla, możemy zaoferować naszym klientom wysokiej jakości i profesjonalną obsługę.

Szczegóły kontaktu
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Henin

Tel: 0086 13553039170

Faks: 86-532-5850-6579

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)