Dom ProduktyUsługi wytwarzania stali

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015

Orzecznictwo
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
KAFA to profesjonalny producent stali, jakość może odpowiadać standardowi Aus. Dobra obsługa.

—— Jonathon Dunlop

Zespół inżynierów KAFA jest bardzo dobry. Ekonomiczny projekt i opłacalny plan pomaga nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dziękuję zespołowi KAFA!

—— Stephane

Współpracowaliśmy z KAFA od ponad 4 lat, dobra cena, wysoka jakość, a najważniejszy jest czas dostawy na czas. Zwłaszcza usługa rysowania rysunków warsztatowych. Mogą oni właściwie używać chińskiego materiału zamiast materiału australijskiego.

—— James

Im Online Czat teraz

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015
Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015

Duży Obraz :  Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: KAFA
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , ISO14001:2015
Numer modelu: KAFA-2021022
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50 MT
Cena: USD950~1100/MT
Szczegóły pakowania: W nago lub zapakowane na stalowej palecie i załadowane do 40 'HQ / OT
Czas dostawy: 6 tygodni od zatwierdzenia rysunku warsztatowego
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 1000MT / MIESIĄC

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015

Opis
Materiał: Q355B, Q235B Rodzaj spawania: SAW, MIG
Strzałowy: Sa2,5, St2,0 ochrona powierzchni: Malowane lub ocynkowane
Oprogramowanie do projektowania: PKPM Standard: GB
High Light:

Usługi w zakresie produkcji stali konstrukcyjnej

,

usługi prefabrykacji stali

,

usługi prefabrykacji blach

ISO 9001: 2015 Zatwierdzona norma jakości Prefabrykowana stalowa usługa wytwarzania konstrukcji stalowych

 

Wytwarzanie stali konstrukcyjnej to wieloaspektowy proces, który do pomyślnego zakończenia wymaga specjalistycznej wiedzy, umiejętności i zasobów.Aby stworzyć konstrukcyjne belki stalowe, komponenty lub wyposażenie, dobry wytwórca metali postępuje zgodnie z określonym procesem:

 

Krok 1: Pomysł

 

Etap ideacji może być tak kreatywny lub standardowy, jak sobie tego życzy klient.Niezależnie od tego, czy potrzebujesz komponentów do platform, czy prostych drabin klatkowych, możemy spełnić Twoje potrzeby.

 

Krok 2: Tworzenie planu / rysunku

 

Podczas ideacji wysłuchamy Cię i sporządzimy plany przy użyciu specjalistycznego oprogramowania inżynierskiego.Na ten etap możesz przygotować własne plany lub rysunki.Przejrzyj nasze plany, aby zweryfikować prawidłowe wymagania, zgodność kodu i specyfikacje.

 

Krok 3: Przekształć plany w rysunki sklepu

 

Przekonwertujemy plany projektu na rysunki warsztatowe do produkcji.Rysunki i plany warsztatu będą zgodne z logistyką twojego projektu, taką jak terminy i budżet.Rysunki warsztatowe są tym, czego używa producent, aby zrealizować plany.

 

Krok 4: Wytnij i wywierć belki stalowe

 

Będziemy dysponować specjalnymi narzędziami, takimi jak piły, nożyce, lasery, przebijaki, nacięcia i plazmy do cięcia i wiercenia stalowych belek zgodnie z planami projektowymi.W KAFA używamy zaawansowanego sprzętu i urządzeń do przetwarzania elementów stalowych.Ten zaawansowany sprzęt zapewnia szybsze rezultaty o wyższej jakości.

 

Krok 5: wytrawianie elementów

 

Wytrawimy każdy element unikalnym numerem części i lokalizacją tabliczki.Dzięki temu ostateczny montaż na miejscu jest szybki, łatwy i dokładny, eliminując kosztowne pomyłki i opóźnienia w projektach.

 

Krok 6: Montaż komponentów

 

Po zakończeniu cięcia i formowania elementów Twojego projektu, będziemy spawać i montować elementy.Na tym etapie zespół produkcyjny sprawdzi, czy wszystkie elementy są prawidłowo złożone i odpowiadają specyfikacjom zamówienia.

 

Krok 7: Obróbka części na zamówienie

 

Jeśli zażądasz niestandardowej produkcji metalu, na tym etapie stworzymy niestandardowe części.Niestandardowe części są idealne, gdy potrzebujesz komponentów pasujących do określonej struktury lub produktu.Możesz potrzebować niestandardowej obróbki części, jeśli standardowy wygląd lub rozmiary nie są odpowiednie dla twojego projektu, ani pod względem funkcji, ani estetyki.

 

Krok 8: Kompletny montaż

 

Jeśli to możliwe, wykonamy pełny montaż Twojego projektu.W niektórych przypadkach może wystąpić częściowy montaż.Kompletny montaż zapewnia, że ​​wszystkie części zamówienia są obecne i działają.Zmiany na tym etapie są rzadkie i występują tylko wtedy, gdy na poprzednim etapie wystąpił błąd.

 

Krok 9: Przygotowanie do wysyłki

 

Po udanym kompletnym montażu zespół zdemontuje projekt i przygotuje komponenty do wykończenia lub bezpośredniej wysyłki.Powinniśmy to zrobić szybko i sprawnie, pakując komponenty w sposób ułatwiający montaż projektu na miejscu.

 

Krok 10: Wykończenie komponentu

 

Jeśli zażądasz specjalnej farby, malowania proszkowego, piaskowania lub innego wykończenia, zastosujemy to ostatnie.Zespoły przemysłowe często wymagają określonego wykończenia, aby zapobiec korozji.W KAFA posiadamy lakiernię i najnowocześniejszą lakiernię proszkową do wykonania zadania.

 

Krok 11: Projektuj statki do lokalizacji

 

W tym momencie Twój projekt jest kompletny!Będziemy postępować zgodnie z wcześniej ustalonymi ustaleniami dotyczącymi wysyłki, wysyłając kompletne, zdemontowane komponenty bezpośrednio do Twojej lokalizacji.Dostarczymy szczegóły śledzenia, aby upewnić się, że Twój projekt dotrze na czas.

 

 

Wykonujemy rodzaje elementów stalowych konstrukcji stalowych, w tym między innymi:

  

Spawana stal o przekroju H.

Kolumna rurowa

Stal o przekroju BOX

Kolumna żelbetowa

Kolumna kratowa

Kratownica rurowa

Kratownica z belką H.

Most

Element stalowy o specjalnym kształcie

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 0   Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 1

 

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 2   Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 3

 

W KAFA wierzymy, że jakość naszej pracy jest cechą definiującą nasze usługi.Dążymy do zapewniania wyjątkowej jakości produktów i usług, które odzwierciedlają nasze dążenie do doskonałości na wszystkich etapach cyklu życia projektu.Wdrażamy szeroko zakrojone środki kontroli jakości, aby zapewnić jakość od początku do końca.Obejmuje to kontrolę wszystkich materiałów przed i po zakończeniu produkcji.
 

KAFA posiada wysoko wyszkoloną i doświadczoną profesjonalną kadrę zajmującą się produkcją i spawaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć szeroką gamę usług produkcyjnych, w tym różnorodne kształtowniki stalowe, zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania projektowe.

 

Procedura produkcji zazwyczaj obejmuje następujące kroki:

  • Pomiar, cięcie i spawanie stali

  • Umieszczanie otworów i bloków we właściwej pozycji

  • Pakowanie i ostrożne ładowanie w odpowiedniej kolejności

  • Wysyłka na miejsce i montaż w razie potrzeby.

Nasza wada w pracy:

 

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 4

 

Nasz widok fabryki:

 

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 5

 

Zespół techniczny:

 

Przez lata akumulacji i eksploatacji stworzyliśmy kompletny zestaw rozwiązań systemowych dla budynków.Wyjątkowo utalentowana kadra inżynieryjna KAFA zyskała solidną reputację.Wszyscy są wykwalifikowanymi inżynierami, posiadającymi wiedzę konstrukcyjną i duże doświadczenie projektowe.Nasi inżynierowie projektanci, posiadający umiejętności w zakresie zaawansowanego oprogramowania CAD i TEKLA, zapewnią najbardziej niezawodną i ekonomiczną konstrukcję budowlaną.Rozważania projektowe mogą obejmować takie czynniki, jak obciążenia sejsmiczne, wiatrowe i przenoszące grunt w stosunku do konstrukcji wsporczych i fundamentów.W innych zastosowaniach: może zajść potrzeba uwzględnienia naddatków na korozję, ciężaru właściwego, efektu slosh i obciążenia sprzętu.Niezależnie od Twoich obaw, przeanalizujemy i zaprojektujemy zgodnie z Twoimi specyficznymi wymaganiami i środowiskami.

 

Wierzymy, że technologia ma znaczenie.Wykorzystując detalowanie 3D, oprogramowanie do planowania zapotrzebowań materiałowych i sprzęt do obróbki CNC, jesteśmy w stanie szybko tworzyć dokładne rysunki, efektywnie kupować materiały i precyzyjnie przetwarzać Twoje zadania.

 

Aby sprostać wymaganiom projektowym naszych klientów, wykorzystujemy połączenie własnych, krajowych i zagranicznych zasobów, technik i technologii.Dzięki naszemu doświadczonemu i dobrze wyposażonemu zespołowi kosztorysacyjno-projektowemu zapewniamy, że wszystko jest możliwe.

 

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 6

 

Prefabrykowane usługi produkcji stali konstrukcyjnej Zatwierdzono ISO 9001 2015 7

 

Szczegóły kontaktu
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Alice Lee

Tel: +8613969825647

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)