Dom ProduktyUsługi wytwarzania stali

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny

Orzecznictwo
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
KAFA to profesjonalny producent stali, jakość może odpowiadać standardowi Aus. Dobra obsługa.

—— Jonathon Dunlop

Zespół inżynierów KAFA jest bardzo dobry. Ekonomiczny projekt i opłacalny plan pomaga nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dziękuję zespołowi KAFA!

—— Stephane

Współpracowaliśmy z KAFA od ponad 4 lat, dobra cena, wysoka jakość, a najważniejszy jest czas dostawy na czas. Zwłaszcza usługa rysowania rysunków warsztatowych. Mogą oni właściwie używać chińskiego materiału zamiast materiału australijskiego.

—— James

Im Online Czat teraz

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny
Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny

Duży Obraz :  Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: KAFA
Orzecznictwo: ISO9001:2015 , ISO14001:2015
Numer modelu: KAFA-2021009
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 MT
Cena: USD1000~1200/MT
Szczegóły pakowania: W nago lub zapakowane na stalowej palecie i załadowane do 40 'HQ / OT
Czas dostawy: 6 tygodni od zatwierdzenia rysunku warsztatowego
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 800 MT / miesiąc

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny

Opis
Gatunek materiału: Q355B, Q235B Rodzaj spawania: SAW, MIG
Strzałowy: Sa2,5, St2,0 ochrona powierzchni: Malowane lub ocynkowane
Oprogramowanie do projektowania: Struktury PKPM, Tekla Standard: GB
High Light:

Produkcja belek stalowych o strukturze plastra miodu

,

produkcja belek ze stali przetworzonej spawaczy

,

produkcja konstrukcji stalowych o strukturze plastra miodu

 

Certyfikowani spawacze przetwarzali niestandardową usługę produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu

 

Certyfikowani spawacze przetwarzali niestandardową usługę produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu to główna część budynku huty stali.PlikKonstrukcja słupów kratowych ze stali konstrukcyjnejjest zwykle wykonany z gatunku Q355B.Kolumna w formie kratownicy może zapewnić duże obciążenie wytrzymałościowe całej konstrukcji ramowej budynków fabrycznych.


W KAFA wszystkie stalowe elementy konstrukcyjne są wykonywane na zamówienie.Możemy przetwarzać zgodnie z Twoimi rysunkami i wymaganiami.Możesz również zamówić u nas stal konstrukcyjną z obcych materiałów normatywnych, takich jak normy EN, DIN, ASTM, JIS.Jeśli tylko spełnimy minimalne zamówienie 60T, możemy również dostarczyć stal zagraniczną, taką jak IPE, IPN, UB i stal w kształcie litery W.

 

Produkujemy stalowe elementy konstrukcyjne o różnych przekrojach, w tym między innymi:

 • Spawana belka dwuteowa / słup

 • Belka stalowa o strukturze plastra miodu

 • Kolumna rurowa

 • BOX ze stali

 • Kolumna żelbetowa

 • Kolumna kratowa

 • Kratownica rurowa CHS / SHS

 • Kratownica o przekroju H.

 • Platforma sprzętowa

 • Most stalowy

 • Element stalowy o specjalnym kształcie

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 0

 

 

W KAFA wierzymy, że jakość naszej pracy jest cechą definiującą nasze usługi.Dążymy do zapewniania wyjątkowej jakości produktów i usług, które odzwierciedlają nasze dążenie do doskonałości na wszystkich etapach cyklu życia projektu.Wdrażamy szeroko zakrojone środki kontroli jakości, aby zapewnić jakość od początku do końca.Obejmuje to kontrolę wszystkich materiałów przed i po zakończeniu produkcji.
 

KAFA posiada wysoko wyszkoloną i doświadczoną profesjonalną kadrę zajmującą się produkcją i spawaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć szeroką gamę usług produkcyjnych, w tym różnorodne kształtowniki stalowe, zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania projektowe.

 

Procedura produkcji zazwyczaj obejmuje następujące kroki:

 • Pomiar, cięcie i spawanie stali

 • Umieszczanie otworów i bloków we właściwej pozycji

 • Pakowanie i ostrożne ładowanie w odpowiedniej kolejności

 • Wysyłka na miejsce i montaż w razie potrzeby.

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 1   Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 2

Procedury spawalnicze

KAFA wykonuje wszystkie procedury spawalnicze zgodnie ze standardem GB.Nasi wyspecjalizowani inspektorzy spawalnictwa posiadają certyfikaty władz państwowych.


Wykonujemy badania nieniszczące (NDT) zgodnie z dokumentami kontraktowymi oraz obowiązującymi przepisami spawalniczymi.W ramach tego procesu zapewniamy, że wszystkie kontrole, plany testów i instrukcje jakości są w pełni udokumentowane i utrzymywane.
 

Prowadzone przez nas testy obejmują:

 • Sprawdzenie wymiarów

 • Badanie wizualne

 • Badania ultradźwiękowe

Niezależnie od tego, czy produkujemy konstrukcje domowe, czy też budynki przemysłowe czy komercyjne, nasza precyzyjna produkcja skraca czas na miejscu i związane z tym koszty pracy.

 

Nasza wada w pracy:

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 3

 

Nasz widok fabryki:

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 4

 

Zespół techniczny:

 

Przez lata akumulacji i eksploatacji stworzyliśmy kompletny zestaw rozwiązań systemowych dla budynków.Wyjątkowo utalentowana kadra inżynieryjna KAFA zyskała solidną reputację.Wszyscy są wykwalifikowanymi inżynierami, posiadającymi wiedzę konstrukcyjną i duże doświadczenie projektowe.Nasi inżynierowie projektanci, posiadający umiejętności w zakresie zaawansowanego oprogramowania CAD i TEKLA, zapewnią najbardziej niezawodną i ekonomiczną konstrukcję budowlaną.Rozważania projektowe mogą obejmować takie czynniki, jak obciążenia sejsmiczne, wiatrowe i przenoszące grunt w stosunku do konstrukcji wsporczych i fundamentów.W innych zastosowaniach: może zajść potrzeba uwzględnienia naddatków na korozję, ciężaru właściwego, efektu slosh i obciążenia sprzętu.Niezależnie od Twoich obaw, przeanalizujemy i zaprojektujemy zgodnie z Twoimi specyficznymi wymaganiami i środowiskami.

 

Wierzymy, że technologia ma znaczenie.Wykorzystując detalowanie 3D, oprogramowanie do planowania zapotrzebowań materiałowych i sprzęt do obróbki CNC, jesteśmy w stanie szybko tworzyć dokładne rysunki, efektywnie kupować materiały i precyzyjnie przetwarzać Twoje zadania.

 

Aby sprostać wymaganiom projektowym naszych klientów, wykorzystujemy połączenie własnych, krajowych i zagranicznych zasobów, technik i technologii.Dzięki naszemu doświadczonemu i dobrze wyposażonemu zespołowi kosztorysów i projektantów zapewniamy, że wszystko jest możliwe.

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 5

  

 

Odwiedzający klienta:

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 6    Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 7

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 8    Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 9    

 

System kontroli jakości:

 

>> Kontrola jakości surowca:

Ponowna kontrola tolerancji grubości

Wewnętrzne badania granicy plastyczności i wytrzymałości na rozciąganie
Mile widziane są inspekcje osób trzecich
Dostarcz identyfikowalny certyfikat młyna.

>> Kontrola jakości produkcji stali konstrukcyjnej:
100% tolerancja wymiarów testowych <3 mm
20% badanie ultradźwiękowe linii do spawania próbek, brak usterek, pełna penetracja
20% testowanie proszku magnetycznego, brak pęcherzyków, brak defektów, gładkie i pełne
Zapewnij pomoc w kontroli strony trzeciej.

>> Kontrola jakości systemu antykorozyjnego:
Śrutowanie do stopnia Sa.2,5, metalowy połysk powierzchni, brak rdzy, brudu olejowego, odprysków spawalniczych, chropowatość> 75um
Nałożyć farbę podkładową w ciągu 4 godzin po śrutowaniu, Powłoki wolne od wakacji, gładkie, Bez pyłu, Grubość suchej powłoki (DFT)> 75μm.

>> Wstępne badanie szczegółów połączenia:

W przypadku elementów konstrukcji stalowych o specjalnych kształtach, przed pakowaniem i dostawą przeprowadzamy test wstępny w warsztacie.

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 10   Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 11

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 12   Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 13

 

Pakiet i dostawa:

 

Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 14   Spawacze usługi produkcji belek stalowych o strukturze plastra miodu na zamówienie Niestandardowy metal konstrukcyjny 15

Szczegóły kontaktu
Qingdao KaFa Fabrication Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: henin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)